Święta i Sylwester nie muszą być dla singli najsmutniejszymi dniami w roku...
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 21 grudnia 2019 15:01

Święta i Sylwester nie muszą być dla singli najsmutniejszymi dniami w roku...

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester kojarzą się z czasem pełnym miłości i radości. Jednak dla singli to przygnębiający okres, ponieważ wtedy jeszcze dotkliwiej odczuwają brak partnera. Czy jest sposób na poradzenie sobie ze świąteczną i sylwestrową samotnością?


 

W Boże Narodzenie chcemy być z ludźmi, których kochamy i którzy kochają nas. W Sylwestra chcielibyśmy tańczyć z tą właściwą osobą, a o północy pić szampana i życzyć sobie kolejnego, fantastycznego, wspólnego roku. Nie dziwne, że właśnie w grudniu do agencji matrymonialnej Berkeley International przychodzi wyjątkowo wielu singli, którzy marzą o tym, aby w kolejnym roku znaleźć partnera.
- Święta to dla singli przygnębiający czas. Starają się zachować twarz, ale jest im ciężko, gdy przy wigilijnym stole słyszą pytania, kiedy w ich życiu ktoś się pojawi. Sylwester też jest trudny, gdy trzeba go spędzić samemu. Dlatego grudzień to dla nas okres wzmożonej pracy. Co robimy, by pomóc naszym klientom znaleźć życiowego partnera? Oferujemy kompleksową usługę matchmakingu i łączymy pary w dyskretny i elegancki sposób. Nie zamieszczamy danych i zdjęć w internecie, ani nie przesyłamy ich przed randką, jak to ma miejsce w przypadku portali randkowych. Partnerów dobieramy bardzo starannie na podstawie indywidualnych rozmów, podczas których poznajemy ich charaktery, cele i oczekiwania - mówi Mairead Molloy, Global Director Berkeley International.

NAJLEPSZY PREZENT POD CHOINKĘ? MIŁOŚĆ!

Osoby samotnej często nie cieszą nawet najbardziej okazałe prezenty, gdyż nie wypełniają pustki w jej życiu. Dlatego coraz częściej zamiast kolejnego niepotrzebnego gadżetu singiel kupuje sobie na Święta abonament w Berkeley International. - Zawsze pod koniec roku robimy podsumowania i wielu singli na liście priorytetów noworocznych stawia poznanie partnera. Zazwyczaj zgłaszają się do nas sami, ale mamy także zgłoszenia „prezentowe”. Przyszedł do nas ojciec, którego syn na kierowniczym stanowisku w międzynarodowej korporacji rozwiódł się 3 lata temu i nie ma czasu znaleźć partnerki. Zdecydował się wykupić mu abonament, gdyż nasza firma jest gwarantem skuteczności w łączeniu par - mówi Agata Igras, dyrektor zarządzająca Berkeley International Poland.

NOWY ROK, NOWY PARTNER

Berkeley International daje swym klientom coś więcej niż aplikację w telefonie. Przede wszystkim matchmakerzy najpierw poznają życiowe priorytety, potrzeby, marzenia i oczekiwania wobec partnera i dopiero na podstawie analizy dobierają najbardziej pasujące do siebie osoby. Eksperci z agencji starają się zrozumieć klienta i jego potrzeby. Czasem okazuje się, że „ten ktoś” mieszka w innym państwie, ale dzięki biurom Berkeley International zlokalizowanym na całym świecie single mają szansę randkować dosłownie bez granic. Z profesjonalną pomocą jest to bardzo proste. - Najpiękniejszym prezentem dla nas jest, gdy Klienci wracają z podziękowaniami, że ten rok był zupełnie inny, bo spędzili Święta z tą właściwą osobą. To daje mnóstwo satysfakcji - twierdzi Mairead Molloy, Global Director Berkeley International.

Więcej informacji: https://www.berkeley-international.com

/źródło - /

Poprawiony: sobota, 21 grudnia 2019 15:09