Treningi umysłu dla seniorów - ćwiczenia do pracy w warunkach domowych
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 22 maja 2020 14:40

Treningi umysłu dla seniorów - ćwiczenia do pracy w warunkach domowych

Specjalnie z myślą o seniorach, którzy z powodu epidemii spędzają obecnie czas w domach i nie mogą uczestniczyć w dotychczasowych zajęciach grupowych np. w klubach, bibliotekach i gminach, przygotowaliśmy bezpłatne ćwiczenia do trenowania umysłu w warunkach domowych. Można wykonywać je samemu lub też np. z bliską osobą z rodziny.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacją o treningach umysłu w wersji ćwiczeń indywidualnych. Dzięki temu czas spędzony w izolacji domowej może zostać efektywnie wykorzystany do trenowania pamięci oraz uatrakcyjniony przyjemną formą radzenia sobie z różnego rodzaju zadaniami.

Ćwiczenia są dostępne na www.silowniapamieci.pl – wystarczy wybrać w menu Treningi indywidualne, pobrać plik PDF na własny komputer i następnie go wydrukować.

Cyklicznie na naszej stronie będą pojawiać się kolejne propozycje treningów indywidualnych. Zachęcamy do odwiedzania strony! 

Dodatkowo chcemy podzielić się dwoma bezpłatnymi poradnikami, które mogą być pomocne w tym trudnym okresie. Oba dostępne są jako strony internetowe i pliki do pobrania: 

Więcej - www.stocznia.org.pl  www.facebook.com/stocznia

/źródło - /

Poprawiony: piątek, 22 maja 2020 14:55