Nikt nie chce mnie ubezpieczyć. Pomóżcie! Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 29 lipca 2011 08:55

Nikt nie chce mnie ubezpieczyć! Pomóżcie!

Mam 44 lata i jestem na rencie inwalidzkiej. Jestem po zawale, mam bajpasy i zrobioną zastawkę. Chciałbym się ubezpieczyć na życie oraz, jak będzie to możliwe także od śmierci rodziców i teściów. Nikt nie chce mnie ubezpieczyć! Czy myślą, że zaraz umrę? Czuję się dobrze po tych operacjach, regularnie biorę leki i konsultuje się z lekarzami . Pomóżcie mi! Co mam robić?

alt
Szanowny Panie, niestety w naszym kraju ubezpieczanie się na życie będąc w średnim i starszym wieku nie należy do łatwych zadań. Często spotykamy bariery związane ze stanem zdrowia, historią choroby, ankietami medycznymi, inwalidztwem czy podeszłym wiekiem, a przecież właśnie wtedy szczególnie mocno potrzebujemy zabezpieczenia dla siebie i najbliższych. Trudno bowiem mieć taką świadomość i potrzeby gdy jest się młodym i zdrowym. Pańskie problemy z ubezpieczeniem są bardzo powszechne dla tysięcy Polaków i niestety w tym względzie trudno jest liczyć na zmianę postępowania przez tradycyjnych ubezpieczycieli.

Zapraszam jednak Pana na stronę www.moibliscy.pl lub do bezpośredniego kontaktu (sms pod numer 4242) w celu poznania szczegółów ubezpieczenia Moi Bliscy, stworzonego również z myślą o osobach takich jak Pan.

pozdrawiam

Maciej Kosela
Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu 4Life Direct


Poprawiony: sobota, 11 stycznia 2014 13:26