"Miłosny" krem... Drukuj Email
Wpisany przez Dziadek   
wtorek, 07 kwietnia 2009 17:55

„Miłosny” krem

 

Szanowny Dziadku!

Powiem Ci o czymś, czego nie potrafię powiedzieć mojemu mężowi, gdyż z nim nigdy nie rozmawiam na kobiece tematy „fizjologiczne”.
Jestem po menopauzie i mam problem, który ginekolodzy nazywają okropnie (jak to oni) suchością pochwy. Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi, bo ja nie zamierzam Ci tego wyjaśniać, najwyżej mi nie odpowiesz. Ten problem sprawia, że stosunki seksualne są dla mnie udręką. Lekarz przepisał mi więc krem, który powinnam używać „przed”. Ale jak to zrobić dyskretnie. Przecież mąż zorientuje się, że jestem czymś wypacykowana. Co mam mu wtedy powiedzieć, że mnie już nie podnieca i dlatego muszę pomagać sobie kremem? Że jestem za stara na spontaniczną miłość?

                                                                                                                                                         Wstydliwa

 

 

 Droga Wstydliwa!

 

Czy ten Twój Mąż i tak się nie orientuje? Przecież jego też to musi boleć, musi obcierać itp. Myślę, że dla niego to też mordęga. Jeśli Wasze stosunki są takie sobie, to „pacykuj się”, można to tak robić aby więcej tego kremu wprowadzić do środka ale bez przesady oczywiście i lekko na zewnątrz. Zawsze „przed” możesz przeprosić, że na chwileczkę do łazienki i tam… Suchości nie da się jednak ukryć, wcześniej czy później się to wyda więc nie ukrywaj tego i jeśli jest on normalnym, kochającym Cię facetem – zrozumie. Przecież przyjemniej będzie i Tobie i Jemu. Zafundujcie sobie więcej komfortu, pogadajcie o tym. Nawet domyślam się, czym ta rozmowa się skończy. To On OSOBIŚCIE będzie chciał Cię „wypacykować” przed…, a może zaproponuj mu, że Ty jego „wypacykujesz” – to bardzo przyjemna propozycja. Ja bym się zgodził…

 

                                                                                                                    Zrzędliwy Dziadek

 

                                                                  

 

Poprawiony: wtorek, 24 czerwca 2014 08:53