Spraw, by tegoroczny sylwester był najbardziej wyjątkową imprezą roku
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 28 grudnia 2020 14:17

Spraw, by tegoroczny sylwester był najbardziej wyjątkową imprezą roku

Koniec roku zbliża się nieubłaganie. Pozostało już dosłownie kilka dni do tego, by najdziwniejszy w tym stuleciu rok przeszedł do historii. Zamiast bali i imprez w tłumie roztańczonych par, czeka nas domówka w gronie najbliższych. Obawiasz się, że może być nudno? Nic z tych rzeczy! Spraw, by ten sylwester był niezapomniany!


 

Wielkie odliczanie czas zacząć. Zazwyczaj przebieramy nogami, nie mogąc doczekać się tego wielkiego dnia, który zawsze jest, w pewnym sensie, przełomowym. Robimy postanowienia na kolejne 12 miesięcy, podsumowujemy miniony czas i z dbałością o najmniejszy szczegół szykujemy się na imprezę roku. Choć tym razem będzie nieco inaczej, nie oznacza to jednak, że masz spędzić sylwestrową noc w kapciach i szlafroku! Zobacz, jak przy odrobinie kreatywności, możesz uczynić ten dzień wyjątkowym.

Sylwestrowa noc z podróżą w tle

Każdy z nas w tym roku tęsknił za beztroską wakacji i podróżowaniem. Dlaczego więc nie wykorzystać tego motywu właśnie w sylwestra? Przenieś się do wysublimowanej Japonii, imprezowych Stanów Zjednoczonych, słonecznej Hiszpanii lub gorącej Italii – to, gdzie „znajdziesz się” tego dnia zależy już wyłącznie od Ciebie! Stwórz odpowiednią playlistę, wymyśl kreację, dobierz menu i... gotowe! Jeśli nie masz czasu lub nie chcesz wychodzić z domu, postaw na dostawę jedzenia z restauracji. Dane Glovo pokazują, że w weekendy, święta i dni wolne od pracy najchętniej decydujemy się na burgery, pizzę oraz dania kuchni azjatyckiej. Pamiętaj, że miejskim kurierom możesz zlecić nie tylko dostawę ulubionych dań kuchni świata, ale także dostarczenie odpowiedniej kreacji czy dekoracji.

Powrót do PRL zawsze na czasie

Masz ochotę na imprezę z przymrużeniem oka? Wykorzystaj motyw PRL, w którym z pewnością odnajdzie się każdy. Przerysowany makijaż w perłowej tonacji, włosy na wałki, kreacja w kropki – postaw na twist w swojej stylizacji! Kolorowe balony, serpentyny i rozwieszone „anielskie włosie” podkręcą atmosferę. Menu tego wieczoru również musi nawiązywać do lat 70-80. Śledzie, ogórki kiszone w salaterkach, słone paluszki w szklance, sałatka jarzynowa czy barszczyk z pasztecikiem po północy to absolutny must have. Po świętach wiele z komponentów do tych dań znajdziesz w swojej lodówce, jeśli jednak potrzebujesz kilku z nich na ostatnią chwilę, weź pod uwagę tłumy w sklepach. Nie musisz wychodzić jednak z domu, postaw na dostawę za pomocą aplikacji. Zamówione produkty znajdą się u Twoich drzwi w 30 minut. Proste, prawda?

Wieczór filmowy rodem z Hollywood

Nie masz ochoty na imprezy, ale nie chcesz też spędzić tego dnia tak jak niemal każdego wieczoru? Przenieś Hollywood wprost do Twojego domu! Nie może zabraknąć stylizacji rodem z czerwonego dywanu, hollywoodzkich fal, a także dekoracji. Zrób przegląd platform streamingowych, które pokochali Polacy, wybierz 2-3 pozycje które chcesz zobaczyć. Do tego elegancka kolacja przy świecach, wykwintne menu – ten wieczór będzie inny niż wszystkie, a prywatny seans w stylu Los Angeles zapamiętasz na długo.

/źródło - /

Poprawiony: poniedziałek, 28 grudnia 2020 14:34