Najlepsze pomysły na prezent na dzień babci
Wpisany przez W.P.   
piątek, 14 stycznia 2022 14:41

Najlepsze pomysły na prezent na dzień babci

Prezent na dzień babci to nie lada wyzwanie dla… każdego rodzica (bo przecież wielu z nich kupuje prezenty, które później wnuki rozdają swoim babciom) oraz nastolatka (czy na pewno wystarczy pieniędzy na coś sympatycznego). Co kupić, by sprawić radość ukochanej babci?

 

Skarpety

Klasyczny podarunek, ale kto powiedział, że musi być on w klasycznym wydaniu? Co prawda ciepłe wełniane skarpety są niezwykle praktyczne i po prostu… ciepłe, odeszły już nieco w zapomnienie i zostały wyparte przez inne modele. Niezwykłą wręcz popularnością cieszą się skarpetki „nie do pary”, czyli komplet dwóch różnych skarpetek, jednak wzajemnie się dopełniających. Babcie z pozytywnym i otwartym nastawieniem do życia z pewnością taki prezent docenią.

Przybory do kuchni - Zobacz więcej pomysłów na sklep-pawtom.pl/prezent-okolicznosciowy/rodzice-i-dziadkowie/

W tym podpunkcie pewnie każdy od razu myśli o kubku. Jest to bardzo typowy prezent, a z biegiem lat „okazjonalnych” i firmowych garnuszków robi się tak dużo, że nie mieszczą się w szafce, a żeby odnaleźć dwa kubeczki do pary i zaserwować gościowi herbatę, jest to spory problem. Dlatego właśnie kubeczki odradzamy. W zamian za to można się zdecydować na szklany dzbanek – taki, w którym babcia będzie mogła podać kompot lub herbatę. Dla smakoszek i wielbicielek serów, nada się specjalna deska do krojenia serów wraz ze wszystkimi niezbędnymi przyborami. Może to być również zestaw słoiczków (takich do przechowywania babcinych ciasteczek lub cukierków) albo deska drewniana ze szklanym kloszem (pod nim będzie miejsce na pyszne ciasto). Nie żebyśmy sugerowali babci podanie nam czegoś pysznego, o nie! Ale być może w niedalekiej przyszłości będziemy radośnie kierowali się w stronę podarunków mając nadzieję na znalezienie tam czegoś dobrego…

Odpoczynek w salonie

W salonie powinno być ciepło i przytulnie, w szczególności w mroźniejszych miesiącach zimowych. Być może świetnie się sprawdzi nowiutki i mięciutki koc (wreszcie będzie można wyrzucić te stare i zużyte)? A może zdecydujecie się na komplet poduszek? Bardzo łatwo je spersonalizować dodając własną grafikę lub napis. Co stanowi doskonałą pamiątkę. Dzień babci z takim prezentem będzie niezapomnianym dniem.

Przybory życia codziennego

Czy wasza babcia również ciągle szuka swoich okularów? Dobrze w takiej sytuacji sprawdzi się pudełko lub sznureczek. Od tej pory łatwiej będzie je zlokalizować. Niby emerytura to czas odpoczynku, ale jednak wiele babć ma pracę lub inne dodatkowe zajęcia. Dla zapracowanych starszych pań, doskonałym prezentem będzie tygodniowy planner suchościeralny lub kalendarz (o ile jeszcze się w niego nie zaopatrzyła). Dla całkowicie nowoczesnych babć proponujemy pendrive ze spersonalizowanym nadrukiem.

Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom, znacznie łatwiej będzie wam odnaleźć idealny prezent dla ukochanej babci. Pamiętajcie o tym, że personalizowane podarunki tworzone są nieco dłużej i jeśli chcecie zdążyć na czas, warto o prezentach pomyśleć nieco wcześniej. Dzięki temu nie będziecie się stresować, że zamówienie nie dojdzie przed dniem babci.

Poprawiony: piątek, 14 stycznia 2022 14:51