Ferie także dla mamy Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
sobota, 17 stycznia 2015 14:30

Ferie także dla mamy

Bycie mamą to niezwykle wymagająca praca przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W natłoku codziennych obowiązków często zapominamy o własnych potrzebach oraz chwili relaksu. Zbliża się pora by nadrobić zaległości i wolny czas poświęcić tylko dla siebie.

 

Tegoroczne ferie zimowe mogą stać się doskonałą okazją do skupienia się na swoich potrzebach, bo zadowolona mama to szczęśliwe dziecko.

Zdrowie, relaks i uroda
Nic tak nie ukoi zestresowanego ciała jak zabieg w profesjonalnym salonie masażu. Masaż tajski jest szczególnie polecany osobom, które narzekają na brak energii i zmęczenie. Aromatyczny peeling całego ciała oczyści skórę z wszelkich zanieczyszczeń, co pomoże przyśpieszyć proces odnowy oraz regeneracji. Efekty takiego zabiegu widoczne są już po pierwszym zastosowaniu, skóra staje się jędrna, promienna oraz gładka. Jeśli natomiast jesteś kobietą, która najlepiej wypoczywa podczas aktywności fizycznej, Hit ostatnich miesięcy, czyli trening zumby (tanecznego fitnessu), to coś właśnie dla ciebie. Proste kroki taneczne i świetne kombinacje ruchów w rytm porywającej muzyki to wspaniały sposób na formowanie sylwetki w atmosferze zabawy.
Uważasz, że twojej garderobie przydałoby się lekkie odświeżenie? Spotkanie ze stylistką będzie ku temu doskonałym powodem. Profesjonalistka podpowie ci jak wyeksponować atuty i ukryć mankamenty figury oraz opracuje specjalną listę rzeczy, które powinny znaleźć się w twojej szafie.
Gdy podczas ferii zimowych dzieci nie ma w domu, warto również zadbać o relacje panujące w małżeństwie. W podsyceniu uczuć w związku pomoże romantyczna kolacja w klimatycznej, francuskiej restauracji.

Zadbaj o siebie
Bycie mamą to praca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. A przecież każda z nas powinna znaleźć chociaż moment tylko dla siebie. Masaż, peeling, zakupy ze stylistką czy romantyczna kolacja? Spośród bogatej oferty dostępnej na stronie www.superprezenty.pl  wybierz swój prezent idealny i podaruj sobie odrobinę relaksu.

 

/źródło - /