Gry, dzięki którym możesz wygrać majątek Drukuj Email
Wpisany przez W.P.   
wtorek, 19 kwietnia 2016 13:30

Gry, dzięki którym możesz wygrać majątek

Czy wiecie, że pierwsze wzmianki o grach loteryjnych można znaleźć już w Biblii? Loterie towarzyszyły ludziom od wieków, początkowo kusiły nie tyle wysokimi wygranymi, co były formą rozrywki i sprzyjały wywoływaniu pozytywnych emocji oraz nutki adrenaliny.

 

Dzisiaj kupony nabywają praktycznie wszyscy - według statystyk, w Lotto grywa co drugi Polak. Do kolektur zaglądają Ci biedni jak i bogaci a gdy zapytamy ich dlaczego to robią, odpowiadają „bo lubię” lub „dla zabawy”. I tyle.

Coś w tym rzeczywiście jest. Ciągle marzymy o wielkich pieniądzach, o zabezpieczeniu przyszłości nie tylko swojej, ale i naszych bliskich. Fenomen loterii polega głównie na tym, że przy niewielkich nakładach finansowych i tak naprawdę minimalnym wysiłku (można przecież grać nie wychodząc z domu, za pośrednictwem internetu), dajemy sobie szansę na zdobycie fortuny. I chociaż szanse na wygraną są tak naprawdę małe to prawie nigdy nie mamy poczucia przegranej, niski koszt nabycia kuponu nie powoduje przecież wielkich strat finansowych.

Najpopularniejszą loterią na świecie jest amerykańska Powerball, zaraz za nią plasuje się Mega Millions. Z tych europejskich wyróżnia się Euromillions, Polacy grają oczywiście w rodzimą Lotto – najczęściej wybieramy duży lotek oraz multilotek. Co ciekawe, dzięki platformom internetowym, loterie z poszczególnych kontynentów czy europejskich krajów stały się dostępne dla każdego. Dzisiaj nie ma problemu z tym, by w kilka chwil nabyć los z włoskiej loterii SuperEnaLotto, w której do wygrania jest bagatela, 63 700 000 euro czy brazylijskiej Mega Sena, z kumulacją w kwocie 6 800 000 euro.

Warto wiedzieć, że o majątek w loteriach grają nie tylko ludzie, którzy rzeczywiście tych pieniędzy potrzebują. Każdy może zagrać o „własne szczęście” a dowodem na to są chociażby losy kupowane w kolekturach najpopularniejszych loterii przez osoby bogate i   znane. Przykładem jest Madonna, która w SuperEnalotto wygrała 120 000 euro – pieniądze te przeznaczyła zaś na budowę szkół w Malawi. Z polskich zwycięzców znany jest między innymi Lech Wałęsa, który regularnie grywa w Totka a swego czasu udało mu się wygrać blisko 35 000 złotych. Wszystkich tych gier można spróbować za pośrednictwem platformy: Multilotto, do której serdecznie zapraszamy!

Poprawiony: wtorek, 19 kwietnia 2016 13:38