logo testDNA1

Ustalenie ojcostwa – Badania DNA w certyfikowanym laboratorium

Laboratorium istnieje od 2003 roku i należymy do czołówki firm wykonujących w Polsce badania genetyczne i analizy DNA w tym ustalenie ojcostwa i pokrewieństwa. Do naszych podstawowych usług należą test DNA na ojcostwo, DNA Detektyw, badania skłonności genetycznych do określonych jednostek chorobowych, oznaczanie DNA wirusów onkogennych.

Więcej na ten temat znajdziesz na
stronie internetowej Ogólnopolskiego Laboratorium Genetycznego testDNA Polska, specjalizującego się w ustalaniu ojcostwa i pokrewieństwa oraz diagnostyce medycznej.

alt

CentrumDNA - Badania DNA na ustalenie ojcostwa

CentrumDNA należy do czołówki polskich firm świadczących usługi z zakresu badań DNA. Specjalizujemy się głównie w testach DNA w kierunku ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. test na ojcostwo dla 2 osób, test na ojcostwo dla 3 osób, sądowy test na ustalenie ojcostwa, ekspresowy test na ustalenie ojcostwa, test na ojcostwo niestandardowe próbki (tzw. „mikroślady”).

Więcej na ten temat znajdziesz na stronie Internetowej Laboratorium CentrumDNA specjalizującego
się w ustalaniu ojcostwa i pokrewieństwa.


alt

Portal pewnytato.pl – wszystko co powinieneś wiedzieć na temat ustalenia ojcostwa

Portal pewnytato.pl powstał z myślą o wszystkich tych, którzy borykają się z problemem niepewnegoojcostwa. Chciałbyś wykonać test na ojcostwo ale nie wiesz od czego zacząć? Szukasz informacji na temat badań DNA? Zastanawiasz się jak wybrać najlepsze laboratorium? To oraz inne ważne informacje na temat testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa znajdziesz na łamach portalu pewnytato.pl

Więcej na ten temat badań DNA na ojcostwo znajdziesz na stronie Internetowej portalu
pewnytato.plGenetyczne.pl – Serwis na temat rzadkich chorób genetycznych

Serwis Genetyczne.pl stworzony został przez Ogólnopolskie Laboratorium Genetyczne testDNA Polska Sp. z o.o. Niniejszy serwis dostarczy Państwu możliwie jak najszerszych informacji na temat niektórych jednostek chorobowych uwarunkowanych genetycznie, wskaże ich najczęstsze objawyoraz diagnostykę.

Więcej na temat choroby Alzheimera, Parkinsona, Neurofibromatozy, Zespołu Alporta, Stwardnienia zanikowego bocznego, wrodzonej łamliwości kości, Zespołu Ehlers-Danlos, Zespołu Russell - Silver, dystrofii miotonicznej oraz innych chorób genetycznych znajdziesz na stronie
genetyczne.pl


Mojebadania.pl – Serwis poświęcony chorobom przenoszonym drogą płciową

Serwis ten stworzony został przez Ogólnopolskie Laboratorium Genetyczne testDNA Polska Sp. z o.o. Naszym celem jest dostarczenie wszystkich możliwych informacji o najczęstszych chorobach przenoszonych drogą płciową. Podczas lektury serwisu dowiesz się m.in. czym jest dana jednostka chorobowa, jakie są objawy zakażenia, w jaki sposób można się zarazić, jak zapobiegać zakażeniu oraz wielu innych przydatnych informacji.

Więcej na temat Chlamydia trachomatis, HPV, HSV, Ureoplasma urealiticum oraz innych zakażeniach układu moczowo-płciowego znajdziesz na stronie Internetowej
mojebadania.pl


alt

Badania w ciąży – wszystko na temat badań prenatalnych a także ciąży, porodu i połogu.

Portal badaniaprenatalne.pl powstał na początku 2004 roku. Jego główną ideą było dostarczenie informacji na temat tego czym są badania prenatalne oraz wskazanie miejsc gdzie można się zgłosićna tego typu badanie.

Więcej na temat badań prenatalnych, a także ciąży, porodu, połogu oraz noworodka znajdziesz nastronie Internetowej
badaniaprenatalne.pl

Odpłatne testy DNA możesz wykonać klikając w link - www.testdna.pl