Przepis na udaną domówkę sylwestrową Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 30 grudnia 2017 22:29

Przepis na udaną domówkę sylwestrową

Wraca moda na imprezy organizowane w domu. Chcąc spotkać i pobawić się w towarzystwie przyjaciół i znajomych, coraz częściej decydujemy się na taką formę zabawy. Również podczas tegorocznej nocy sylwestrowej domówki będą jednym z najbardziej popularnych sposobów spędzania czasu. Jednak jak przygotować domowe przyjęcie bez stresu, dobrze się na nim bawić i skąd wziąć muzykę na imprezę?


Organizator – to jest ktoś

Domówki to imprezy, na których ich organizator spełnia wiele funkcji - odpowiada za poczęstunek, dobrą atmosferę, podkład muzyczny i o to, żeby nic nikomu nie brakowało. Jednym słowem gospodarz domowego przyjęcia nie ma lekko. Jak zatem ułatwić sobie życie, by organizacja imprez nie była tak absorbująca, a właściel mieszkania bawił się tak dobrze jak zaproszeni bliscy?

Lista gości – przemyśl ją

Jeśli jesteśmy gospodarzem sylwestrowej domówki pamiętajmy, by dobrze przemyśleć listę znajomych. Zaprośmy taką liczbę osób, która realnie pomieści się w mieszkaniu i będzie czuła się w nim swobodnie. Dobrym pomysłem jest zaproszenie tych osób, które lubią się wzajemnie i mają do siebie pozywtyny stosunek. Dlaczego? Bo wejście w kolejny rok musi odbyć się w przyjaznej atmosferze!

Muzyka czyli.. DJ w rękach trzyma twoje sny

Oczywiście, jeśli mamy bogatą płytotekę, możemy zmieniać płyty co około 45 minut. Czy jednak są płyty, które w całości nadają się na imprezę sylwestrową i które zadowolą wszystkich gości? Idealnym rozwiązaniem jest globalny serwis stremingowy z najwyższą jakością dźwięku z 50 milionami utworów - TIDAL w PLAY. Znajdziemy tam setki list przebojów, składających się z utworów artystów z całego świata - takich jak Ed Sheeran, JAY-Z, Kamil Bednarek czy Beyonce, które zostały przygotowane na różne okazje np. imprezę, babski wieczór czy kolację ze znajomymi. Niezależnie jak zaplanujemy sywlestrowy wieczór, muzyka będzie dostosowana do sposobu spędzania czasu.

DJ za darmo

Ponadto w aplikacji TIDAL w PLAY możemy stworzyć własne playlisty lub skorzystać z tych gotowych i tematycznych stworzonych przez artystów. Na before, na szaloną imprezę czy chillout po zabawie? Możliwości jest wiele. Dodatkowo, korzystając z oferty TIDAL w PLAY za DARMO będziemy mogli słuchać ulubionej muzyki w najwyższej jakości dźwięku, nie martwiąc się o zakłócenia i koszty. Efekt? Jest oczywisty, już nie musimy wydawać majątku na DJ-a. Zostańmy nim na własnej imprezie sylwestrowej! Podbijmy serca przyjaciół i porwijmy ich do tańca!

/Żródło - /