Kruczek.pl - profesjonalny portal prawniczy... Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 16 stycznia 2018 13:16

Kruczek.pl: profesjonalny portal prawniczy z unikalnym zbiorem bezpłatnych umów 

Na polskim rynku pojawił się nowy, oferujący unikalne funkcjonalności portal informacji prawnej – Kruczek.pl. Portal Kruczek.pl to zupełnie nowa jakość w sposobie przekazywania wiedzy prawniczej. Profesjonalnym treściom, podanym w przystępnej formie, będzie towarzyszyć pionierskie rozwiązanie: udostępnienie wysokiej jakości zbioru umów i dokumentów prawniczych.


 

Z portalu Kruczek.pl ( http://kruczek.pl ) każdy zainteresowany może dowiedzieć się o interesujących go zagadnieniach dotyczących zmian w przepisach prawa. Portal ma ambicję stać się źródłem rzetelnej i kompleksowej wiedzy na tematy prawne. Jego cechą szczególną jest przystępny dla wszystkich potencjalnych odbiorców sposób prezentacji treści. Spełniający wymagania zarówno szukających informacji prawnej przedsiębiorców czy pracowników, jak i aktualizujący wiedzę praktyków prawa.
Najważniejszą częścią projektu, zupełną nowinką na krajowym rynku, będzie całkowicie bezpłatne udostępnienie wyjątkowego wysokiej jakości zbioru umów i dokumentów prawniczych. Używanie tych dokumentów będzie możliwe dzięki zaawansowanemu technicznie programowi – generatorowi. Generator jest intuicyjny i prosty w użyciu, a „inteligentne umowy” będzie można dopasowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika.
- Wierzymy, że udostępniając tak szeroką bazę umów prawnych i dokumentów wypełnimy swego rodzaju lukę na polskim rynku, a jednocześnie przyczyniamy się do rozpowszechnienia wiedzy prawniczej, w jej praktycznym, przydatnym wymiarze – powiedział prezes Kruczek.pl Maciej Matusik – Realizujemy więc jednocześnie cel biznesowy i mamy satysfakcję z realizacji edukacyjnej misji.
Portal Kruczek.pl powstał z inicjatywy grupy studentów prawa z Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Współpracuje z ekspertami z różnych dziedzin prawa z kancelarii Nowakowski i Wspólnicy. Każda informacja zanim ukaże się na portalu jest weryfikowana przez praktyków. Portal zaznajamia odbiorców ze stanowionym prawem, orzecznictwem sądów powszechnych i administracyjnych, Sądu Najwyższego oraz przejawami działalności organów administracji państwowej, np. organów skarbowych.
Gwarancją jakości bazy umów i dokumentów, która zostanie wkrótce udostępniona jest kilkumiesięczna praca zawodowych prawników. Łatwość wyszukiwania potrzebnych materiałów będzie zapewniona, dzięki zastosowaniu profesjonalnego oprogramowania. Serwis nie planuje wprowadzać opłat za korzystanie z umów i będzie się docelowo utrzymywał z reklam i współpracy z platformami sprzedażowymi, których klienci mogliby skorzystać z umów Kruczek.pl
Kruczek.pl współpracuje blisko z Uczelnią Łazarskiego, której Wydział Prawa i Administracji jest od lat wyróżniany w wielu prestiżowych rankingach, a kierunek prawo otrzymał ocenę wyróżniającą od Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Łącznie w tworzeniu portalu bierze udział 15 naukowców i praktyków prawa.

/źródlo - /fot. pixabay/


Poprawiony: wtorek, 16 stycznia 2018 13:30