Pierwsze na świecie bezprzewodowe profesjonalne słuchawki douszne... Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 17 kwietnia 2018 12:25

Jabra Evolve 75e – pierwsze na świecie bezprzewodowe profesjonalne słuchawki douszne z certyfikatem UC

Słuchawki Jabra Evolve 75e to gwarancja komfortu, funkcjonalności oraz wysokiej skuteczności w pracy. Bez względu na panujący wokół hałas możesz wykonywać połączenia i prowadzić rozmowy zachowując pełne skupienie. Zestaw został wyposażony w inteligentne sterowniki do pracy i rozrywki, a za dotknięciem jednego przycisku umożliwia szybkie połączenie z Siri® i Google Now™. Dzięki wyjątkowej technologii potrójnych mikrofonów oraz aktywnej redukcji szumów dźwięk jest niezwykle klarowny, dając pewność, że zawsze usłyszysz swojego rozmówcę a także sam zostaniesz dobrze usłyszany. A wszystko to dla jeszcze lepszych relacji biznesowych.

 

Firma Jabra, lider w dziedzinie profesjonalnych rozwiązań słuchawkowych oraz technologii dźwięku, wprowadziła na rynek Evolve 75e, czyli pierwszy na świecie bezprzewodowy i w pełni profesjonalny zestaw słuchawkowy z certyfikatem UC. Nowa generacja zestawów słuchawkowych Evolve przeznaczonych do pracy posiada certyfikat Skype for Business oraz funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC), a wytrzymała bateria zastosowana w urządzeniach gwarantuje aż do 14 godzin pracy na jednym ładowaniu. Wszystkie zestawy słuchawkowe Evolve odpowiadają na potrzeby wymagającego biznesowego otoczenia, a dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu zapewniają komfort i wygodę przez cały czas ich użytkowania.
Inżynierowie pracujący nad Evolve 75e przenieśli sprawdzony już w urządzeniach konsumenckich design do profesjonalnego środowiska z zachowaniem wszystkich kluczowych cech linii Evolve: wolność jaką zapewnia bezprzewodowa technologia, doskonały dźwięk, kompatybilność z UC, ANC oraz busylight. Badania wykazały, że większość pracowników (78%)1 twierdzi, że na ich osobistą efektywność w biurze mają wpływ hałas oraz nieplanowane przerwy spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Douszny zestaw słuchawkowy to najlepsze narzędzie do pracy zapewniające doskonały dźwięk i swobodę działania. Pomagają w budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych, pozwalają się skoncentrować nawet w otwartej, głośnej przestrzeni biurowej, bez potrzeby wyznaczania wyciszonych pomieszczeń.
Około 31% profesjonalistów w biznesie posługuje się zestawami słuchawkowymi w miejscu pracy2. Unikalne doświadczenie Jabra w zakresie technologii mikrofonu pozwoliło zaprojektować Evolve 75e tak, aby sprostał najwyższym wymaganiom. Technologia potrójnych mikrofonów z certyfikatem Skype for Business pozwala stworzyć unikalną strefę rozmów dzięki profesjonalnej jakości połączeń. Doskonała jakość dźwięku, a do tego stabilność połączeń i wygodny design umożliwią Ci skuteczne działanie dokładnie tam, gdzie jesteś.
Evolve 75e usprawnia pracę w biurze, zapewniając elastyczność osobom, które prowadzą rozmowy i wykonują połączenia zarówno będąc w biurze, jak i poza nim. Zestaw słuchawkowy wyposażony został w baterię litowo-jonową, która osiąga pełne naładowanie w ciągu zaledwie dwóch godzin i zapewnia aż do 14 godzin pracy urządzenia. Możesz spersonalizować zestaw poprzez dobór wkładek dousznych o odpowiednim rozmiarze. Wygodna konstrukcja pałąka sprawia, że możesz prowadzić długie rozmowy, słuchać muzyki lub po prostu nosić swój zestaw słuchawkowy bez uczucia dyskomfortu, nawet przez cały dzień. Magnetyczne wkładki douszne wygodnie łączą się ze sobą, gdy nie są używane.
Wbudowana dioda busylight poinformuje otoczenie, że właśnie prowadzisz rozmowę, jesteś w trakcie wykonywania zadania – jednym słowem, że nie należy Ci przeszkadzać. Po wciśnięciu przycisku ARS podsłuchasz co dzieje się wokół Ciebie, bez konieczności wyjmowania słuchawek.
Jabra Evolve 75e został wyposażony w inteligentne sterowniki do pracy i rozrywki. Rozmawiaj, załatwiaj sprawy służbowe, korzystaj z asystenta głosowego, sprawdzaj informacje w internecie i słuchaj muzyki. Pięć przycisków do szybkiej kontroli rozmów i muzyki, w tym przycisk inteligentny umożliwia szybki dostęp do Siri® i Google Now™. Wibrujący pałąk na szyję zapewnia ciche i dyskretne powiadomienia, abyś zawsze był na bieżąco.
„Jabra Evolve 75e zapewnia profesjonalny dźwięk zarówno podczas rozmów jak i słuchania muzyki. Możesz korzystać z funkcji urządzenia tak długo jak potrzebujesz, w bezprzewodowej technologii. To pierwsze bezprzewodowe profesjonalne słuchawki posiadające certyfikat UC. Evolve 75e stanowią doskonałą odpowiedź na potrzeby wymagających pracowników, którzy w ciągu dnia wykonują wiele połączeń telefonicznych, często się przemieszczają a od zestawów słuchawkowych oczekują niezmiennie wysokiej jakości i niezawodności, bez względu na to, czy chodzi o rozwiązania konsumenckie, czy też profesjonalne"- powiedział Holger Reisinger, wiceprezes w firmie Jabra. "Potężne słuchawki z ANC pozwalają w pełni skupić się i skoncentrować na rozmowie lub wykonywanym zadaniu, niezależnie od otaczającego hałasu, oraz dopasować styl noszenia do indywidualnych upodobań i otoczenia."
.
Evolve 75e w skrócie:

• Design – Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy
• Niezwykły dźwięk - Bezprzewodowe słuchawki certyfikowane dla Skype for Business
• Zwiększona wydajność - ANC i zintegrowany system busylight
• Wytrzymałość - do 14 godzin pracy baterii, pełne naładowanie w ciągu zaledwie dwóch godzin
• Komfort - wiele opcji dopasowania zestawu słuchawkowego
• Inteligentne sterowanie –połączenie z Siri® i Google Now ™ za dotknięciem jednego przycisku

1 Jabra Knowledge Workers Survey, Lindberg 2015
2 Jabra Knowledge Workers Survey, Lindberg 2015

Dostępność
Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 75e jest dostępny w sprzedaży na terenie Europy od grudnia 2017. W Polsce można go obecnie nabyć u poniższych partnerów w cenie ok. 800 pln brutto:
https://www.senetic.pl/product/7099-823-409
https://www.morele.net/sluchawki-jabra-evolve-75e-uc-1782095/

/źródło - STUDIO111/

Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2018 12:45