Pakujemy walizkę... Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 09 sierpnia 2018 08:12

Pakujemy walizkę: przygotuj ubrania na wakacyjne wyjazdy

Wyjazd zaplanowany, bilety kupione, pozostało tylko spakowanie bagażu... Niezależnie od tego czy wybierzesz wygodny plecak, poręczną torbę czy pojemną walizkę pakowanie zawsze jest problematyczne. Czy musi tak być? Niekoniecznie – z naszymi trikami zrobisz to szybko, prosto i skutecznie!

 

Pakowanie wiąże się z wieloma dylematami. Pierwszy kłopot na jaki się napotkamy to oczywiście brak miejsca w walizce. Dotyczy on głównie pań - kolejna para butów, sukienka czy sweter...tak trudno się zdecydować! Trudności pojawia się jeszcze więcej, gdy nie wiemy czego spodziewać się po miejscu wyjazdu - prognozy pogody często zawodzą, a przygotowanie na każdą okoliczność to podstawa udanego urlopu. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek prócz letnich bluzek i sukienek warto zapakować także ciepłe swetry, kurtki i porządne buty. Uff... trochę tego jest! Jak pomieścić to wszystko w jednej torbie?
Doskonałym wyjściem z sytuacji jest skorzystanie z pomocy worków próżniowych marki Leifheit. Dzięki nim do twojej walizki zmieści się dużo, dużo więcej. Jak to działa? Prościzna! Wystarczy włożyć ubrania do worka próżniowego, zamknąć i odessać powietrze za pomocą odkurzacza. Tak spakowana odzież zajmuje nawet o 75 procent mniej miejsca. Nie musisz już wybierać, co zebrać ze sobą na urlop - weźmiesz wszystko!

Kolejnym problemem z jakim się zmaga się nasza garderoba w czasie podróży to zabrudzenia. Najlepiej zapobiec im pakując ubrania w pokrowiec ochronny izolujący je od czynników potencjalnie niebezpiecznych takich jak żywność, kosmetyki czy kurz.
Pokrowiec na ubrania marki Leifheit to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nieskazitelny wygląd, także podczas urlopu. Pokrowiec zabezpiecza i utrzymuje odzież w czystości, zarówno w drodze, jak i w hotelu. Świetnie sprawdza się, gdy podróżujemy samochodem - wystarczy włożyć ubrania do pokrowca i wygodnie zabrać ze sobą w trasę.

A jak zapobiegać powstawaniu nieestetycznych zagnieceń na tkaninach? Na to też mamy sposób! Delikatną garderobę najlepiej przewozić w pozycji pionowej np. zawieszoną na tylnych drzwiach auta. Pakując walizkę warto zaś wykorzystać worki próżniowe i metodę rolowania odzieży – świetnie zapobiegają pojawianiu się zagnieceń!
Udanej podróży!
Więcej wakacyjnych rozwiązań znajdziesz na:
https://www.leifheitsklep.pl/

/źródło - /

Poprawiony: czwartek, 09 sierpnia 2018 08:27