Praktyczny prezent pod choinkę – postaw na bezpieczne gadżety Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 22 grudnia 2018 11:48

Praktyczny prezent pod choinkę – postaw na bezpieczne gadżety

Jaki prezent pod choinkę kupić najbliższym? To pytanie co roku przyprawia nas o ból głowy. Zamiast kolejnej pary skarpetek, nudnych perfum czy nietrafionych książek, warto postawić na praktyczne gadżety, które zapewnią nam bezpieczeństwo. Co zatem podarować najbliższym, by było użytecznie i stylowo? Podpowiadamy.


Bezpieczeństwo pod choinkę

Choć do gwiazdki pozostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz zastanowić się nad świątecznymi prezentami. W tym roku odejdźmy od sztampy i na naszą „check listę” wpiszmy przeciwkradzieżowe torby, biodrówki i sejfy podróżne np. marki Pacase, które oprócz praktycznego zastosowania, zapewnią nam bezpieczeństwo. Produkty te idealnie sprawdzą się zarówno dla osób, które często podróżują, jak i tych, którzy cenią sobie poczucie bezpieczeństwa w codziennym życiu.
• Torebka – to praktyczny prezent dla kobiet ceniących doskonałą jakość wykonania, wysoką klasę i bezpieczeństwo. Powinna być wygodna, pojemna i użyteczna, najlepiej by zawierała kilka przegród. Dobrze również, by oprócz estetycznego wyglądu była wyposażona w szereg patentów antykradzieżowych jak np. samoblokujące się suwaki zabezpieczające przed rozsunięciem zamka czy stalową siatkę wbudowaną w korpus torebki, która uniemożliwia jej rozcięcie od frontu i boku.
• Portfel – to doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny w każdym wieku. Powinien być cienki i niezbyt duży, by bez problemu zmieścił się w kieszeni kurtki. Wybierając odpowiedni model, zwróćmy uwagę na jego pojemność - oprócz pieniędzy czy kart płatniczych, musi się w nim znaleźć miejsce dla innych dokumentów jak np. prawa jazdy czy dowodu osobistego. Dokonując zakupu wybierzmy taki, który wyposażony jest w innowacyjną podszewkę RFID, która blokuje nieautoryzowane zeskanowanie danych z kart.
• Stylowa biodrówka – to niezwykle praktyczny gadżet dla każdego mężczyzny. Dobrze dopasowana, powinna zmieścić wszystko, co panowie noszą przy sobie i chowają po kieszeniach – klucze, portfel, telefon czy dokumenty. Do każdej stylizacji, zarówno casualowej, jak i eleganckiej, będzie pasowała saszetka w kolorze czarnym lub granatowym. Wybierając odpowiedni model, oprócz aspektów estetycznych, powinniśmy zwrócić uwagę na jakość materiałów, funkcjonalność i bezpieczeństwo. W biodrówkach firmy Pacsafe znajdziemy szereg patentów, które skutecznie ostudzą zapał złodzieja m.in. stalowe siatki ukryte między materiałami uniemożliwiające rozcięcie, zabezpieczenia RFID chroniące przed nieautoryzowanym zeskanowaniem i kradzieżą tożsamości czy samoblokujące się suwaki, które uniemożliwiają rozsunięcie zamka.
• Walizka podróżna – pojemna, dobrej jakości walizka podróżna to bardzo trafiony prezent pod choinkę, jeśli osoba obdarowywana ma pracę związaną z częstymi wyjazdami lub regularnie podróżuje. Taki podarunek powinien wyróżniać się wysoką jakością, dopracowaniem szczegółów oraz funkcjonalnością. Dobrze, by produkt był wyposażony w stalową siatkę uniemożliwiającą rozcięcie, a także zamek odporny na włamanie, który powstrzyma złodzieja przed otwarciem bagażu ostrym przedmiotem i ponownym zasunięciem bez śladów włamania. Takie zabezpieczenie znajdziemy m.in. w produktach oferowanych przez firmę Pacsafe.

Więcej na www.niedajsieokrasc.pl

/źródło - /fot. głowne - Pixabay/

Poprawiony: sobota, 22 grudnia 2018 12:06